messages.an_error_has_occured

Loading profile...

Zapisz się bezpłatnie i nie przegap żadnej super oferty! Chcę zapisać się na newsletter
Bezpłatna wysyłka
Monokular

Monokular

99,95 319,95
Helpdesk

Jak możemy Ci pomóc?

 • Czym jest Outspot

  Outspot to strona internetowa z ofertami specjalnymi, na której możesz zrobić zakupy w korzystnych cenach! Daj się skusić, zainspirować i nadaj swojemu życiu więcej barw dzięki naszym super okazjom!

  Podróż do Rzymu, kulinarne szaleństwo w pobliskiej restauracji, odprężająca wycieczka z dziećmi, wizyta w spa, sportowa przygoda, poręczne urządzenie do kuchni, idealna biżuteria dla partnera - to tylko mały wycinek z naszej szerokiej oferty!

  Przejdź już teraz na naszą stronę, aby poznać pełną gamę produktów i zapisać się na bezpłatny newsletter. W newsletterze znajdziesz codzienną porcję najświeższych hitów. Nie przegapisz żadnej nowej oferty! Możesz zapisać się na newsletter, wpisując swój adres e-mail w prawym dolnym rogu tej strony.

  Zakupy w Outspot to tylko kilka kliknięć myszką! Kliknij na 'Kup teraz' i przejdź dalej w procesie zakupu. Możesz zapłacić Visa, Maestro, PayPal, Mastercard albo przelewem. Outspot gwarantuje jakość i niezawodność swojej strony internetowej dzięki znakowi jakości BeCommerce. Po uiszczeniu płatności natychmiast otrzymasz w swojej skrzynce pocztowej zakupiony voucher lub zakupiony produkt zostanie do Ciebie przesłany.

  Ciekawią Cię opinie innych kupujących? Przejdź zatem szybko na Trustpilot i przeczytaj wiele pozytywnych komentarzy naszych klientów.

  Polub Outspot na Facebooku i bądź na bieżąco z naszymi ofertami. Naszą stronę lubi już ponad 40 000 fanów Outspot!

 • Moje zakupy

  Wprowadź swój adres e-mail na stronie https://www.outspot.pl/pl/moje-zakupy. Następnie otrzymasz przegląd swoich zakupów.

  Tutaj możesz

  • obejrzeć potwierdzenie zakupu
  • Przeglądać swoje zamówienia lub śledzić przesyłkę online, klikając prawym przyciskiem myszy na "Śledź swoją paczkę".
  • Skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy i zwrócić zakup, klikając na "Zwróć - Zgłoś wadę". Możesz także użyć tego przycisku, aby zgłosić, że twój produkt jest zepsuty i przesłać film i/lub zdjęcie uszkodzenia.

 • Dodatkowe zamówienia

  Do końca trwania akcji możesz bez ograniczeń składać dodatkowe zamówienia. Sprzedaż kończy się ostatecznie w momencie zakończenia oferty. Jedyne, co możesz wtedy zrobić, to mieć nadzieję na podobną okazję w przyszłości. Innymi słowy, musisz stale śledzić newsletter i stronę internetową Outspot.

 • Wyrejestrowanie z newslettera

  Kliknij link umożliwiający rezygnację z subskrypcji, który znajdziesz na dole każdego newslettera. Nie udało się? Napisz wiadomość e-mail na adres helpdesk@outspot.pl

 • Nieotrzymanie produktu

  Sprawdź termin dostawy na voucherze albo w części 'Informacje praktyczne' oferty na stronie internetowej.

  Przeglądaj swoje zamówienia i śledź swoją paczkę za pośrednictwem https://www.outspot.pl/pl/moje-zakupy. Tam znajdziesz dokładny czas dostawy na potwierdzeniu zakupu i możesz śledzić swoją przesyłkę. Jeżeli przesyłka została wysłana bez kodu śledzenia, otrzymasz tylko szacowany czas dostawy.

  W sytuacji czas dostawy został przekroczony, a Ty nie możesz śledzić swojej przesyłki online, wyślij e-mail do obsługi klienta, którego adres e-mail znajdziesz na potwierdzeniu zakupu.

 • Zwrot produktu (nieuszkodzonego)

  Masz ustawowe prawo do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Jednak Outspot idzie o krok dalej i oferuje 30-dniowy okres odstąpienia. Ten 30-dniowy okres rozpoczyna się w dniu następującym po dniu dostawy. Po odstąpieniu od umowy zakupu masz 14 dni na zwrot produktu. To dopiero kupowanie bez zmartwień.

  Uwaga: okres odstąpienia nie dotyczy artykułów, które są tworzone na indywidualne zamówienie, a także produktów, które są sprzedawane w postaci zaplombowanej ze względów higienicznych i których plombę złamano po dostarczeniu (np. bielizna i niektóre artykuły do spania).

  W przypadku innych przedmiotów ważne jest, aby obchodzić się z nimi ostrożnie, jeśli chcesz skorzystać z prawa odstąpienia od umowy. Możemy obciążyć Cię kosztami związanymi ze spadkiem wartości artykułu, jeśli posuniesz się zbyt daleko w jego sprawdzaniu. Na przykład: w przypadku niektórych materiałów zużywalnych nie trzeba otwierać opakowania. Otwarcie może wtedy spowodować stratę wartości, która może sięgnąć nawet do 100% kwoty zakupu.

  Jeśli odstąpisz od umowy, otrzymasz od nas zwrot wszystkich dokonanych do tego momentu płatności, z wyłączeniem kosztów dostawy – w każdym przypadku nie później niż 14 dni od chwili poinformowania nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Możesz wybrać bon wartościowy z dodatkową rekompensatą lub przelewem na swoje konto. Decydujesz się na przelew? Poproś o konwersję bonu za pośrednictwem poczty e-mail. To dziecinnie proste! Jeśli zwrócisz tylko część zamówienia, koszty dostawy nie zostaną zwrócone. Możemy wstrzymać zwrot kosztów do momentu otrzymania towaru z powrotem lub wykazania przez Ciebie, żetowar został zwrócony – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

  Jak zwrócić zamówienie?

  Informacja o możliwości dokonania darmowego zwrotu zawsze znajduje się w górnej części strony danej oferty. Zwrot można zainicjować na stronie https://www.outspot.pl/pl/moje-zakupy, klikając przycisk "Zwróć - Zgłoś wadę". W ten sposób można skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy i zwrócić produkt w wyznaczonym terminie.

 • Uszkodzony produkt

  Czy produkt jest wadliwy? Przejdź do sekcji "Moje zakupy" (https://www.outspot.pl/pl/moje-zakupy) i kliknij przycisk "Zwróć - Zgłoś wadę", aby przesłać zdjęcie lub film przedstawiający uszkodzenie. Następnie otrzymasz rozwiązanie pocztą elektroniczną tak szybko, jak to możliwe.

  W większości przypadków skorzystasz z obowiązkowej 2-letniej gwarancji, która jest zawsze wyraźnie określona na końcu oferty i na potwierdzeniu zakupu. Gwarancja nie ma jednak zastosowania do produktów wykonanych na zamówienie, materiałów eksploatacyjnych i produktów, których nie można zwrócić ze względów higienicznych, takich jak bielizna, narzuty i poduszki lub urządzenia do higieny osobistej.

 • Dostępność i rezerwacja (hotel/wolny czas)

  Liczba voucherów, jakie możesz nabyć, zależy od oferty oraz od okresu rezerwacji. Aby sprawdzić dostępność, kliknij na 'Zamów teraz' i zobacz, ile miejsc możesz jeszcze kupić. Dopóki oferta nie jest oznaczona jako 'wyprzedana', są jeszcze miejsca.

  Jeśli Outspot podaje określone daty, tylko te daty mogą być kupione.

  Chcesz zmienić albo anulować dokonaną rezerwację? Po potwierdzeniu przez hotel wybranej przez Ciebie daty obowiązują warunki zmiany i anulowania hotelu albo zaangażowanego partnera. Skontaktuj się z danym oferentem podanym na voucherze albo w części 'Informacje praktyczne' oferty na stronie internetowej. Wszystko zawsze zależy od dostępności.

 • Anulowanie vouchera zakupowego (hotel/wolny czas)

  Niewiarygodne ale prawdziwe! W przypadku niektórych akcji obowiązuje nawet gwarancja zwrotu do 6 miesięcy od zakupu. Nie musisz już łamać sobie głowy, czy kupić to wydarzenie dla Twoich przyjaciół/znajomych/rodziny/siebie samego czy też nie. Jeśli później się rozmyślisz albo odbiorca nie będzie do końca zadowolony z vouchera podarunkowego, nie ma problemu. Kupujący albo osoba, która dostała od niego voucher, mogą bez jakiegokolwiek problemu otrzymać zwrot płatności w ciągu 6 miesięcy. Oczywiście obowiązuje to tylko w przypadku, gdy nie dokonano rezerwacji z voucherem, nie został on wykorzystany bądź nie minął okres jego ważności. Jest to wyjątkowa i dotychczas niespotykana forma gwarancji, znacznie wykraczająca poza ustawowe 14 dni (prawo odstąpienia). Ale to jest właśnie Outspot!

  Uwaga!W przypadku akcji, przy których nie podano jednoznacznej informacji o gwarancji zwrotu płatności, gwarancja ta nie obowiązuje. Prawo odstąpienia oraz gwarancja zwrotu płatności nie mają zastosowania do podróży rezerwowanych online oraz do biletów na eventy, koncerty, festiwale bądź wydarzenia dotyczące konkretnej daty/konkretnych dat.

  Jak anulować zakup vouchera? Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, a my pomożemy Ci tak szybko, jak będzie to możliwe.

 • Outspot PLUS

  Jakie korzyści daje Outspot PLUS?

  Dzięki Outspot PLUS korzystasz z bezpłatnej dostawy wszystkich artykułów i nie płacisz żadnych opłat zgłoszeniowych w przypadku wszystkich podróży.

  Jak zostać Outspot PLUS?

  Po każdym zamówieniu otrzymasz e-mail dający Ci możliwość zostania Outspot PLUS. Musisz się jednak spieszyć, ponieważ ta promocja jest ważna tylko przez 48 godzin. Jeśli zdecydujesz się aktywować Outspot PLUS, z korzyści możesz cieszyć się natychmiast. Oznacza to, że przy następnym zamówieniu możesz od razu cieszyć się bezpłatną dostawą wszystkich produktów i nie będziesz musiał(a) płacić opłaty zgłoszeniowej za wszystkie swoje podróże.

  Ile kosztuje Outspot PLUS?

  Outspot PLUS kosztuje tylko zł 8,95 przez pierwsze 3 miesiące. Jest to jednorazowa płatność. Po tym okresie członkostwo będzie automatycznie odnawiane co 3 miesiące za zł 8,95. Pozwala to znacznie zaoszczędzić na kosztach dostaw i opłatach zgłoszeniowych.

  Kiedy i w jaki sposób mój Outspot PLUS zostanie odnowiony?

  Outspot PLUS odnawia się automatycznie co trzy miesiące. Aby zarządzać związanymi z tym ustawieniami, zawsze możesz wejść na stronę https://www.outspot.pl/pl/moje-zakupy. Kwota będzie automatycznie pobierana z wybranego konta co 3 miesiące.

  Jakich metod płatności mogę użyć, aby aktywować Outspot PLUS?

  Aby aktywować Outspot PLUS, możesz użyć następujących metod płatności: Apple Pay, Bancontact, karta kredytowa i iDEAL. Uwaga: nie jest możliwe opłacenie Outspot PLUS za pomocą vouchera.

  Jak mogę anulować subskrypcję Outspot PLUS? Czy otrzymam zwrot pieniędzy?

  Możesz anulować członkostwo Outspot PLUS w dowolnym momencie na stronie: https://www.outspot.pl/pl/moje-zakupy. Należy przy tym pamiętać, że zwrot pieniędzy nie przysługuje w odniesieniu do miesięcy, w których członkostwo było aktywne. Jeśli jednak zdecydujesz się anulować Outspot PLUS, następne zaplanowane rozliczenie nie zostanie naliczone.

 • Happy Hour

  Po każdym zakupie w Outspot automatycznie aktywujesz Happy Hour i w ciągu kolejnej godziny nie musisz płacić za wysyłkę ani pokrywać opłat manipulacyjnych w przypadku dodatkowych zamówień. Po 1 godzinie ta oferta wygasa. Jeśli chcesz cieszyć się darmową wysyłką na stałe, sprawdź naszą ofertę Outspot PLUS powyżej.

Dokonaj wyboru
Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później. Adres został usunięty. Adres został zmieniony. Oferta jest nieaktualna Więcej Mniej Proszę czekać... Dni Godziny Min. Sek. Kiedy chcesz otrzymać przypomnienie? Potwierdź buttons.clear Ni Po Wt Śr Cz Pt So Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień Sty Lut Mar Kwi Maj Czer Lip Sie Wrz Paź Lis Gru Wyprzedane

Monokular

Wszystkie 0 razy kupione
zł 319,95 99,95
-69% rabat
Monokular
-69% rabat
99,95
319,95
0
Dostawa
19,95
19,95
0

Co mówią nasi klienci

Potrzebujesz pomocy? Napisz e-mail na adres helpdesk@outspot.pl

Monokular

 • 1 Dokonaj wyboru

  Monokular

  Monokular
  -69% rabat
  99,95
  319,95
  0
  + -
  Dostawa
  19,95
  19,95
  0
  + -

  Zamów więcej

  Monokular
  -69% rabat
  99,95
  319,95
  0
  Dostawa
  19,95
  19,95
  0
  • 0 x Monokular dla 0
  Suma częściowa
  0,-
  0,-
  Bony wartościowe
  -0,-
  Dostawa
  0,-
  Gratis
  Płatność przez PayPal
  0,-

  Łącznie
  0,-
  0,-
  (Oszczędzasz  0,-  zł)
  Dokonaj wyboru
  Kontynuuj
 • 2 Twoje dane

  Adres dostawy


  Dane kontaktowe

  Dane osobowe
  Kontynuuj pisanie, aby zobaczyć więcej wyników lub wprowadź swój adres ręcznie.
  Wpisz swój adres ręcznie.

  Podając swoje dane, akceptujesz naszą politykę prywatności.

  Kontynuuj
 • 3 Kontynuuj

  Konieczne jest wykonanie płatności, kliknij na 'ZAPŁAĆ'. Pozostałą wartość bonu otrzymasz na e-mail.

  Suma częściowa
  0,-
  0,-
  Bony wartościowe
  -0,-
  Dostawa
  0,-
  Gratis
  Płatność przez PayPal
  0,-

  Łącznie
  0,-
  0,-
  (Oszczędzasz  0,-  zł)

  W jaki sposób chcesz zapłacić za swoje zamówienie?

  • Kliknij poniżej przycisk „Ukończ zamówienie”, aby dokonać płatności.

  • Imię i nazwisko

   Numer karty

   Data ważności

   CVC

   Kliknij poniżej przycisk „Ukończ zamówienie”, aby dokonać płatności.

  • Kliknij poniżej przycisk „Ukończ zamówienie”, aby dokonać płatności.

  • Kliknij poniżej przycisk „Ukończ zamówienie”, aby dokonać płatności.

https://www.outspot.pl/pl/get_salesflow_data
Fri, 10 Nov 2023 23:01:00 +0000 Tue, 10 Dec 2024 17:53:44 +0000 Sun, 10 Dec 2023 17:53:44 +0000
Wyprzedane
Popraw adres
Nowy adres dostawy