messages.an_error_has_occured

Loading profile...

Zapisz się bezpłatnie i nie przegap żadnej super oferty! Chcę zapisać się na newsletter

TWOJA KAMPANIA W OUTSPOT


O OUTSPOT

Firma Outspot powstała w 2009 roku i z biegiem lat rozwinęła się z belgijskiego lidera na rynku ofert błyskawicznych w dużego europejskiego gracza z pokaźnym rynkiem zbytu w Belgii, Holandii, Francji, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Każdego dnia wysyłamy naszym subskrybentom 2 newslettery. W ten sposób nasi partnerzy docierają do milionów osób za pośrednictwem poczty e-mail oraz do prawie 70 000 osób przez Facebooka. Wizja naszych kampanii opiera się na prostocie, technikach marketingu internetowego, powtarzalności, wywieraniu wpływu i efektywności kosztowej.

Outspot oferuje milionom subskrybentów niezwykle różnorodną gamę produktów, wycieczek i doświadczeń. Dla Outspot korzyści i interesy subskrybentów są kluczowe. Właśnie dlatego zawsze szukamy produktów lub doświadczeń dobrej jakości w atrakcyjnych cenach.
 

TWOJA KAMPANIA W OUTSPOT

Chcesz sprzedawać swoje produkty w Outspot jako firma, a może chcesz promować swój hotel lub sieć hoteli? W takim razie prawdopodobnie dobrze wiedzieć, że zawsze najpierw omawiamy następujące kwestie z potencjalnymi partnerami i dostawcami:
 

PRODUKTY

 • Twój produkt jest dobrej jakości?
 • Możesz zaoferować swój produkt w konkurencyjnej cenie?
 • Dysponujesz wystarczającymi zapasami, aby przeprowadzić udaną kampanię?
   

HOTELE

 • Twój hotel zbiera dobre recenzje?
 • Możesz zaoferować swój hotele w bardzo konkurencyjnej cenie?
 • Możesz uzupełnić swoją ofertę o pewne dodatki (nie tylko nocleg ze śniadaniem, ale także opcje dodatkowe, takie jak kolacja, drink powitalny, możliwości podniesienia standardu itp.)?
 • Dysponujesz wystarczającą dostępnością, aby przeprowadzić udaną kampanię?
   

Twoja odpowiedź na powyższe pytania to zdecydowane „tak”? W takim razie wyślij do nas e-mail na adres partners@outspot.eu. Jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą w najbliższym możliwym terminie. Z przyjemnością sprawdzimy, czy możliwe będzie wprowadzenie Twojego hotelu lub produktu do Outspot.