messages.an_error_has_occured

Loading profile...

Zapisz się bezpłatnie i nie przegap żadnej super oferty! Chcę zapisać się na newsletter

Twoja własna firma na Outspot


O Outspot

Outspot jest wywodzącą się z Belgii witryną typu flashdeal, gdzie codziennie oferowane są wydarzenia lub produkty w wyjątkowych cenach. Naszą misją jej inspirowanie klientów, ich przyjaciół, rodziny czy partnera poprzez kilka atrakcyjnych ofert dziennie z zapewnieniem rabatów nawet do 80%. Prezentujemy różnorodną gamę produktów, podróży i innych wydarzeń ; łóżka kontynentalne, walizki, rośliny, oferty restauracyjne, wyjazdy weekendowe w Holandii i we Francji czy wakacje nad Morzem Śródziemnym: W Outspot znajdziesz wszystko! Jesteśmy dumni z tego, że zawsze na centralnym miejscu stawiamy interesy i zainteresowania naszych klientów. Dlatego nieustannie poszukujemy produktów dobrej jakości w konkurencyjnej cenie.

 

Wygodna platforma dla Twojej firmy

Outspot powstał w 2009 r. i z biegiem lat wyrósł z belgijskiego lidera flashdeal na ważnego gracza europejskiego z olbrzymim rynkiem zbytu w Belgii, Holandii, Francji, Niemczech, Austrii, Włoszech i Hiszpanii. Codziennie wysyłamy 2 newslettery do naszych członków. W ten sposób jako partner Outspot możesz dotrzeć ! do milionów ludzi poprzez ich skrzynki mailowe oraz do 30 000 osób na Facebooku! Nasze kampanie opierają się na prostej wizji, internetowych technikach marketingowych, powtórzeniach, wpływie i opłacalności. Dzięki temu oddziaływanie naszego przedsiębiorstwa jest znacznie większe niż jakakolwiek kampania reklamowa w największych (regionalnych) gazetach czy czasopismach. A w połączeniu z konkurencyjną ceną i dobrym produktem jesteśmy w stanie sprzedać naprawdę duże ilości.

 

Dlaczego Twoja firma może być interesująca dla Outspot?

Jeśli chcesz, by Twoja firma sprzedawała swoje produkty przez Outspot, albo myślisz o wylansowaniu u nas swojego hotelu / sieci hoteli, musisz wiedzieć, że na początku zawsze omawiamy z naszymi partnerami następujące punkty:

 

Produkty

  • Czy Twój produkt ma dobrą jakość?
  • Czy możesz zaoferować swój produkt w konkurencyjnej cenie?
  • Czy masz wystarczający zapas, aby zapewnić skuteczność kampanii?
     

Hotele

  • Czy Twój hotel ma dobre notowania (co najmniej 7,5/10 na stronach z recenzjami, takich jak Booking.com, Tripadvisor, …)?
  • Czy możesz zaoferować swój hotel w konkurencyjnie cenie (co najmniej 35% rabatu, zalecane 40% albo więcej)?
  • Czy jesteś w stanie zapewnić dodatkowe atrakcje (nie tylko nocleg ze śniadaniem, ale też dodatki, takie jak uroczysty posiłek, drink powitalny, udogodnienia)?
  • Czy masz dostateczne zaplecze, aby zapewnić skuteczność kampanii?

 

Jeśli możesz odpowiedzieć twierdząco na powyższe pytania, prześlij nam wiadomość e-mail na adres partners@outspot.eu. Nasz pracownik jak najszybciej skontaktuje się z Tobą. Chętnie sprawdzimy, czy możliwe będzie wylansowanie Twojego hotelu lub produktu na Outspot i wspólne stworzenie udanej kampanii.

Zapisz się bezpłatnie i nie przegap żadnej super oferty!

Chcę zapisać się na newsletter